Vodácké akce pro začátečníky, středně pokročilé i mazáky na jednom místě. To je ucelená nabídka tří vodáckých firem – Vodácké školy HG Sport, Jíchovy KajakarskaSKOLA.cz a KajakTEAM.cz Roberta Kazíka.

Termíny akcí 2016

Divoká voda

Seakajak

 

Průběžně pořádané akce

Troja – Klecany

pomalu se blížíme do Klecan Nemusíte jezdit na daleké výpravy, protože pěkně je hned za Prahou. Příjemná a pohodová plavba po Vltavě, vhodné zejména pro ty, kteří chtějí vyzkoušet jak ten seakajak opravdu funguje. Ideální trasa pro začátečníky, co ještě nikdy na kajaku neseděli.

Délka trasy: 8km
Doba plavby: 2 hodin
Termín: kdykoliv
Více informací: Troja – Klecany

Lekce pádlování

pomalu se blížíme do Klecan Nemáte čas o víkendu? Nevadí pojďte si s námi zapádlovat na slalovém kanále v Troji. Nabízíme také lekce pádlování pro začátečníky i pokročilé.
Termín si lze domluvit individuálně. Snažíme si vyjít vždy vstříc vašim časovým možnostem.

Místo: slalomový kanál Praha Troja
Doba plavby: cca 90 minut
Termín: individuálně dle dohody
Více informací: o lekcích pádlování na kanále


 

04. – 05.06.2016 | Seakajakové Sympozium

Akce probíhá každý rok ve stejném termínu – vždy první víkend v červnu, místo konání akce je vždy na daný rok určeno včas dopředu. Předchozí ročníky se uskutečnili na přehradách Orlík 2x, Slezská Harta, Dalešice, Lipno, Rozkoš a Vranovská přehrada. Tato akce je určena všem vodákům, kteří chtějí poznat seakajaky v akci. Je připraven bohatý program jako sportovní tak i společenský. V průběhu dne probíhá vlastní test kajaků, trénink záchrany a krizových situací, jak správně pádlovat, využití speciálních pomůcek na moři a mnohé další. Večer probíhá v duchu promítání předchozích úspěšných akcí, promítání fotek a taky nesmíme, zapomenout na tombolu. Celý tento program je spojen s dobrým jídlem a pitím. Tato akce je v režii týmu HG Sport a je celý program je pro účastníky bezplatný.

 


 

08. – 12.06.2016 | Škola creeku vol. 2

Každá ze školy creeku pořádané na Soči sklidila velký ohlas. Pro některé z vás to je ale stále málo a chtěli byste si zařádit víc.  Připravili jsme proto školu o vyšší obtížnosti. Účast na této akci ale není pro každého – obtížnost WW III až WW IV.

Délka trasy: 10 – 20 km/den
Doba plavby: 4 dny
Termín: 08. – 12.06.2016

Více informací a přihláška – KajakTEAM.cz

 


 

18.06.2016 | Blanice pro mírně pokročilé kajakáře

Pojeď si zapádlovat na Blanici. Sluníčko, příroda, řeka o obtížnosti až WW I až II-. Peřeje, jezy, meandry. Všeho bude dost. Věnovat se ti budou naši zkušení a pohodoví lektoři, kteří na tebe dohlédnou při splutí peřejí i jezů a procvičí kajakářské záběry.

Délka trasy: 24 km
Doba plavby: 6 hod
Termín: 18.06.2016

Více informací a přihláška – KajakarskaSKOLA.cz

 


 

09.07.2016 | Škola pro začátečníky a mírně pokročilé v Praze

zacatecniciAkce Kajakářské ŠKOLY pro ty, kdo se chtějí naučit pádlovat na kajaku, či jen tak potrénovat na trojském kanále v Praze. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky a mírně pokročilé kajakáře.

Délka trasy: Slalomový kanál Troja
Doba plavby: 6 hod
Termín: 09.07.2016

Více informací a přihláška – KajakarskaSKOLA.cz

 


 

23.07.2016 | Škola pro začátečníky a mírně pokročilé v Praze

mirne_pokrociliAkce Kajakářské ŠKOLY pro ty, kdo se chtějí naučit pádlovat na kajaku, či jen tak potrénovat na trojském kanále v Praze. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky a mírně pokročilé kajakáře.

Délka trasy: Slalomový kanál Troja
Doba plavby: 6 hod
Termín: 23.07.2016

Více informací a přihláška – KajakarskaSKOLA.cz

 


 

06.08.2016 | Škola pro začátečníky a mírně pokročilé v Praze

trojaAkce Kajakářské ŠKOLY pro ty, kdo se chtějí naučit pádlovat na kajaku, či jen tak potrénovat na trojském kanále v Praze. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky a mírně pokročilé kajakáře.

Délka trasy: Slalomový kanál Troja
Doba plavby: 6 hod
Termín: 06.08.2016

Více informací a přihláška – KajakarskaSKOLA.cz

 


 

19. – 22.08.2016 | Bezpečnost na divoké vodě

07-bezpecnost-495x400Jezdíte na divokou vodu a uvědomujete si možná nebezpečí? Chcete se seznámit s technikami záchrany a především s tím, jak krizovým situacím předcházet? Pokud ano, tak kurz bezpečnosti na divoké vodě je určen pro vás.

Délka trasy: Slalomový kanál Veltrusy
Doba kurzu: 2,25 dne
Termín: 19. – 22.08.2016

Více informací a přihláška – KajakarskaSKOLA.cz

 


 

03.09.2016 | Úhlava pro mírně pokročilé

uhlava-495x400Skočily prázdniny a začíná podzimní vypouštění přehrad a rybníků. Již tradičně je jako první na seznamu Úhlava. I když je obtížnost klasifikována pouze do WW I, nebude o akční chvíle nouze.

Délka trasy: 17 km
Doba plavby: 4 hod
Termín: 03.09.2016

Více informací a přihláška – KajakarskaSKOLA.cz

 


 

14. – 18.09.2016 | Škola creeku vol. 1

Creek je dnes nejoblíbenější disciplina na divoké vodě. Svoboda, outdoor, fun, rychlost a adrenalin, nebo jen pohoda zpádlování na malých a rychlých říčkách si získává své příznivce. Jak na to, aby sis i dropy a technické úseky užil?

Délka trasy: 10 – 20 km/den
Doba plavby: 4 dní
Termín: 14.09. – 18.09.2016

Více informací a přihláška – KajakTEAM.cz

 


 

22. – 28.09.2016 | Podzimní Balkán pod střechou a na pohodu

Podzim na kajaku jinak než splouvání potoků při vypouštění rybníků. Pojedeme do stejných míst na Balkáně, kam obvykle jezdíváme na těžší terény, cíleně ale budeme jezdit obtížnosti WW II.

Délka trasy: 10 – 25 km/den
Doba plavby: 6 dní
Termín: 22.09. – 28.09.2016

Více informací a přihláška – KajakTEAM.cz

 


 

Další podzimní akce připravujeme

Již teď se můžete těšit na podzimní akce, při kterých zúročíte letní kajakářské kurzy.


 

17.11.2016 | Tradiční akce Praha – Mělník

Tradiční podzimní akce vodáků na dlouhých lodích z Prahy do Mělníka. Záruka podzimního počasí, splutí komor a dobré nálady je jistotou. Akci zajišťují zkušení vodáčtí instruktoři HG sport, a akce se mohou zúčastnit i začátečníci v tomto oboru. Z hlediska počasí a listopadových teplot je spíše o psychické kondici.

Délka trasy: 46 km, doba plavby: 8 hodin, (vždy 17. Listopadu každého roku)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *