Vodácké akce pro začátečníky, středně pokročilé i mazáky na jednom místě. To je ucelená nabídka tří vodáckých firem – Vodácké školy HG Sport, Jíchovy KajakarskaSKOLA.cz a KajakTEAM.cz Roberta Kazíka.

Termíny akcí 2016

Divoká voda

Seakajak

 

Průběžně pořádané akce

Troja – Klecany

pomalu se blížíme do Klecan Nemusíte jezdit na daleké výpravy, protože pěkně je hned za Prahou. Příjemná a pohodová plavba po Vltavě, vhodné zejména pro ty, kteří chtějí vyzkoušet jak ten seakajak opravdu funguje. Ideální trasa pro začátečníky, co ještě nikdy na kajaku neseděli.

Délka trasy: 8km
Doba plavby: 2 hodin
Termín: kdykoliv
Více informací: Troja – Klecany

Lekce pádlování

pomalu se blížíme do Klecan Nemáte čas o víkendu? Nevadí pojďte si s námi zapádlovat na slalovém kanále v Troji. Nabízíme také lekce pádlování pro začátečníky i pokročilé.
Termín si lze domluvit individuálně. Snažíme si vyjít vždy vstříc vašim časovým možnostem.

Místo: slalomový kanál Praha Troja
Doba plavby: cca 90 minut
Termín: individuálně dle dohody
Více informací: o lekcích pádlování na kanále


 

04. – 05.06.2016 | Seakajakové Sympozium

Akce probíhá každý rok ve stejném termínu – vždy první víkend v červnu, místo konání akce je vždy na daný rok určeno včas dopředu. Předchozí ročníky se uskutečnili na přehradách Orlík 2x, Slezská Harta, Dalešice, Lipno, Rozkoš a Vranovská přehrada. Tato akce je určena všem vodákům, kteří chtějí poznat seakajaky v akci. Je připraven bohatý program jako sportovní tak i společenský. V průběhu dne probíhá vlastní test kajaků, trénink záchrany a krizových situací, jak správně pádlovat, využití speciálních pomůcek na moři a mnohé další. Večer probíhá v duchu promítání předchozích úspěšných akcí, promítání fotek a taky nesmíme, zapomenout na tombolu. Celý tento program je spojen s dobrým jídlem a pitím. Tato akce je v režii týmu HG Sport a je celý program je pro účastníky bezplatný.

 


 

01.10.2016 | Kajaková škola pro úplné začátečníky a mírně pokročilé

Teplá v horním úsekuJednodenní vodácký kurz, který proběhne v prostorách vodácké prodejny a školy HG sport a na umělé slalomové dráze v Praze – Troji.

Doba plavby: 4 hod (nebo 2 x 2 hod)
Termín: 01.10.2016

Více informací a přihláška – Vodácká škola HG Sport

 


 

22. – 28.09.2016 | Podzimní Balkán pod střechou a na pohodu

Podzim na kajaku jinak než splouvání potoků při vypouštění rybníků. Pojedeme do stejných míst na Balkáně, kam obvykle jezdíváme na těžší terény, cíleně ale budeme jezdit obtížnosti WW II.

Délka trasy: 10 – 25 km/den
Doba plavby: 6 dní
Termín: 22.09. – 28.09.2016

Více informací a přihláška – KajakTEAM.cz

 


 

15.10.2016 | Podzimní Doubrava

Chcete si před zimou ještě zapádlovat? Pojeďte na Doubravu. Lesnaté údolí, řeka o obtížnosti WW ­I, peřeje až WW II … Zkrátka pohoda.

Délka trasy: 10 km
Doba plavby: 4 hodiny dní
Termín: 15.10.2016

Více informací a přihláška – KajakarskaSKOLA.cz

 


 

16.10.2016 | Vavřinecký potok

 

Vavřinečák – klasika podzimních splutí. Podzimní akce, která nesmí chybět v kalendáři žádného kajakáře. Obtížnost akce WW I až WW II okořeněné rychlým proudem v úzkém korytě.

Délka trasy: 15 km
Doba plavby: 6 dní
Termín: 08.10.2016

Více informací a přihláška – KajakarskaSKOLA.cz

 


 

17.11.2016 | Tradiční akce Praha – Mělník

Tradiční podzimní akce vodáků na dlouhých lodích z Prahy do Mělníka. Záruka podzimního počasí, splutí komor a dobré nálady je jistotou. Akci zajišťují zkušení vodáčtí instruktoři HG sport, a akce se mohou zúčastnit i začátečníci v tomto oboru. Z hlediska počasí a listopadových teplot je spíše o psychické kondici.

Délka trasy: 46 km, doba plavby: 8 hodin, (vždy 17. Listopadu každého roku)